Wtorek, 24 maja 202224/05/2022

W tragicznym wypadku zginęły dwie osoby. Policjanci poszukują tego mężczyzny [foto]

Policjanci z Ostrowi Mazowieckiej poszukują 37-letniego mężczyzny, który jest podejrzewany o spowodowanie śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj w Ostrowi Mazowieckiej.

W niedzielę ok. godz. 10 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Lubiejewskiej doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginęły dwie osoby. Sprawca najpierw śmiertelnie potrącił na przejściu dla pieszych 71-kobietę, następnie uderzył w hondę, której 73-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Kierowca porzucił rozbite auto i uciekł pieszo.

Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 29 746 92 00 lub 506 891 104 lub z najbliższą jednostką policji. Zapewniamy pełną anonimowość.

AKTUALIZACJA:

Policjanci z Ostrowi Mazowieckiej zatrzymali mężczyznę, który był podejrzewany o spowodowanie śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj w Ostrowi Mazowieckiej. 37-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej dzisiaj przed godzina 16 został zatrzymany.

(fot. Policja Mazowiecka, źródło Policja Mazowiecka)

Komentarze wyłączone