Piątek, 27 maja 202227/05/2022

Śmiertelny wypadek pod Ostródą. Nie żyje 27-latek [zdjęcia]

Do wypadku doszło w środę wieczorem na trasie Ostróda – Lubajny w woj. warmińsko-mazurskim. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych ciężko ranny został kierowca jednego z pojazdów. Mężczyznę przetransportowano do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować.

13 maja kilka minut po godzinie 19 doszło do poważnego wypadku na drodze powiatowej w kierunku Lubajn niedaleko Ostródy. Według wstępnych ustaleń policjantów, 27-letni kierujący samochodem osobowym marki Daewoo Matiz, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka volkswagenem.

W wyniku zdarzenia kierowca daewoo został zakleszczony w rozbitym pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali poszkodowanego. 27-latek był reanimowany na miejscu. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Osoby podróżujące volkswagenem nie wymagały hospitalizacji. Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

(fot. PSP Ostróda, źródło KPP Ostróda)

Komentarze wyłączone