Środa, 31 maja 202331/05/2023

Bus staranował ogrodzenie i dachował na posesji. W ogródku mogły bawić się dzieci [zdjęcia]

Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek na ul. Toruńskiej Unisławiu w woj. kujawsko-pomorskim. Kierujący busem po zderzeniu z samochodem osobowym dachował, po czym staranował ogrodzenie posesji, zatrzymując się w ogródku. „Dzieci na szczęście były w tym czasie w domu” – przekazał właściciel posesji.

We wtorek około godz. 16 służby ratunkowe otrzymały informację o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów na ul. Toruńskiej w Unisławiu. Doszło tam do zderzenia busa marki Volkswagen z samochodem osobowym marki Kia.

W wyniku zderzenia bus dachował i przebił ogrodzenie pobliskiej posesji zatrzymując się w przydomowym ogródku. Całą sytuację widział właściciel budynku.

Dzieci na szczęście były w tym czasie w domu, a ja widziałem to zdarzenie na żywo przez okno. Nie chce nawet myśleć, co mogłoby się stać w innych okolicznościach – przekazał Pan Szymon.

Na skutek zdarzenia na szczęście nikt nie został ranny, jednak doszło bardzo niebezpiecznej sytuacji, która mogła zakończyć się tragedią. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

(fot. OSP Unisław)

Komentarze wyłączone