Niedziela, 26 czerwca 202226/06/2022

Matka znęcała się nad swoim 6-letnim synem. Kobiecie grozi 8 lat więzienia

Policjanci zatrzymali 41-latkę, która znęcała się nad swoim 6-letnim synem. O tym, że kobieta stosuje przemoc wobec dziecka, policjanci dowiedzieli się od osób zgłaszających, które zareagowały na krzywdę chłopca. 41-latka usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem. Grozi jej do 8 lat więzienia.

W miniony piątek policjanci z Radzionkowa na Śląsku otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Nakle Śląskim matka znęca się nad swoim 6-letnim synem. Na miejsce pojechali policjanci, na których czekały zgłaszające. Kobiety powiedziały policjantom, że 41-latka źle traktuje syna, a w przypływie złości stosuje wobec niego przemoc fizyczną.

Stróże prawa weszli do mieszkania.

Na twarzy chłopca zauważyli zasinienia i zadrapania. Matka chłopca powiedziała, że obrażenia powstały w wyniku zabawy z bratem. Policjanci nie uwierzyli 41-latce i wezwali pogotowie. Po zbadaniu dziecka lekarze stwierdzili, że powstałe obrażenia nie zagrażają jego życiu i chłopiec nie musi być hospitalizowany. 6-latek trafił pod opiekę cioci.

Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. W sobotę kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem. Grozi jej do 8 lat więzienia. O dalszym losie dziecka zdecyduje sąd rodzinny.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

Komentarze wyłączone