Piątek, 18 czerwca 202118/06/2021

Samochód dostawczy rozpadł się na kawałki. Dwie osoby nie żyją [zdjęcia]

Dwie osoby zginęły na miejscu, a trzy zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej 12 z drogą wojewódzką nr 728 w miejscowości Gielniów. W zderzeniu brały udział trzy pojazdy: samochód ciężarowy, dostawczy oraz osobowy.

Tragiczny wypadek miał miejsce w czwartek, 28 maja około godziny 14:45 w miejscowości Gielniów w woj. mazowieckim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 28-letni mieszkaniec Opoczna kierujący pojazdem ciężarowym marki DAF z naczepą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 67-letniemu kierującemu samochodem dostawczym marki GAZ Gazela, w wyniku czego doprowadził do zderzenia pojazdów.

W wyniku zderzenia auto dostawcze rozpadło się na kawałki i uderzyło w nadjeżdżającego forda focusa prowadzonego przez 56-letniego mężczyznę z powiatu opoczyńskiego.

Niestety, dwie osoby podróżujące samochodem dostawczym poniosły śmierć na miejscu. Ofiary to 67-letni kierowca i 42-letni pasażer. Kierujący fordem 56-latek oraz jego 15-letni pasażer, a także 28-letni kierowca ciężarówki zostali przetransportowani do szpitala.

Okoliczności tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

(fot. KPP w Przysusze, źródło KPP w Przysusze)

Komentarze wyłączone