Piątek, 17 września 202117/09/2021

Wjechał autem do rowu z wodą i uciekł. Był poszukiwany [foto]

23-letni mężczyzna wjechał volkswagenem do przydrożnego rowu z wodą i uciekła z miejsca zdarzenia. Jak się okazało był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci zostali wezwani do kolizji w Żurawcu w woj. warmińsko-mazurskim. Tam nieznany mężczyzna miał wjechać volkswagenem do przydrożnego rowu z wodą, wydostać się z auta i uciec.

Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce okazało się, że auto znajduje się w przydrożnym rowie. Znaleziono świadków, którzy widzieli zdarzenie, i sami byli wyprzedzani przez mężczyznę kierującego volkswagenem.

Widzieli jak ten traci panowanie nad autem, „łapie pobocze” i wjeżdża do rowu. Chwilę później pomogli mu wydostać się z auta. Wtedy ten oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce sprawdzali okolicę w poszukiwaniu mężczyzny. W pewnym momencie zauważyli jadącą karetkę pogotowia. Jak się okazało została ona wezwana do anonimowego mężczyzny, który miał się uskarżać na „bóle nóg”. Policjanci pojechali za karetką. Pogotowie wezwał 23-latek, który kierował volkswagenem.

Mężczyzna doznał niegroźnych potłuczeń. Po sprawdzeniu 23-latka w policyjnej bazie okazało się, że jest on poszukiwany. Ma do odbycia 6-miesięczną karę pozbawienia wolności. Po dokładnych badaniach został przewieziony do policyjnego aresztu.

(fot. KMP w Elblągu, KMP w Elblągu)

Komentarze wyłączone