Czwartek, 01 czerwca 202301/06/2023

Znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości denata [zdjęcia]

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w ubiegłym tygodniu na terenie miasta. Osoby, które rozpoznały mężczyznę proszone są o kontakt z policją.

Zwłoki mężczyzny zostały znalezione 19 czerwca br. na terenie budowy przy ul. Balewskiego w Starogardzie Gdańskim. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis mężczyzny: wiek ok. 45-55 lat, 183 cm wzrostu, ubrany były w kurtkę jesienno-zimową z metką z napisem „Stanley” rozm. M, koloru beżowego ze sztruksu z kożuszkiem przy guzikach i kołnierzu, bokserki koloru granatowego oraz spodnie dresowe szare z trzema niebieskimi lampasami po boku nogawki z metką z napisem „Adidas” rozm. 2XL.

Pracujący na miejscu śledczy w wyniku przeprowadzonych czynności, wstępnie wykluczyli, aby do śmierci tego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr 4774 27 222, z Wydziałem Kryminalnym starogardzkiej komendy tel. 4774 27 355 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  [email protected]

(fot. KPP Starogardzie Gdańskim, źródło KPP w Starogardzie Gdańskim)

Komentarze wyłączone