Środa, 14 kwietnia 202114/04/2021

Jechała rowerem z dzieckiem w foteliku i zasłabła [wideo]

Rowerzystka oczekująca przed przejazdem dla rowerów nagle zasłabła i przewróciła się. W foteliku kobieta przewoziła 6-letnie dziecko. Matkę i jej córkę przetransportowano do szpitala. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło pod koniec ubiegłego tygodnia po godz. 12:00 w rejonie Pl. Bema w Olsztynie. Funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w dniu wolnym od pracy podczas spaceru w rejonie przejścia dla pieszych zauważył, jak po drugiej stronie jezdni na ziemię upada rowerzystka.

Funkcjonariusz natychmiast pobiegł w jej stronę, aby sprawdzić dokładnie co się stało i czy kobieta nie potrzebuje pomocy. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie, ponieważ rowerzystka nie była sama – w rowerowym foteliku znajdowała się jej 6-letnia córka.

Okazało się, że rowerzystka zasłabła i zemdlała. Funkcjonariusz pomógł poszkodowanej wstać, a gdy odzyskała przytomność wezwał karetkę pogotowia, która już po kilku minutach była na miejscu.

Ratownicy medyczni zdecydowali, aby poszkodowaną oraz jej 6-letnią córkę przewieźć do szpitala w celu przeprowadzenia niezbędnych badań.

(wideo Policja Warmińsko-Mazurska, źródło Policja Warmińsko-Mazurska)

Komentarze wyłączone