Czwartek, 23 września 202123/09/2021

Skatował do nieprzytomności swoją partnerkę. Kobieta zmarła [foto]

42-letni mieszkaniec woj. śląskiego skatował do nieprzytomności swoją partnerkę, w wyniku czego kobieta zmarła. Sprawca usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu dożywocie.

17 lipca br. około 4 nad ranem karetka pogotowia przywiozła do szpitala rejonowego w Chrzanowie nieprzytomną kobietę, która miała liczne obrażenia zewnętrzne  i jak się okazało, wewnętrzne ciała. Ponieważ obrażenia na ciele kobiety wskazywały, że została ona dotkliwie pobita ciężkim przedmiotem, lekarz dyżurny natychmiast powiadomił Komendę Powiatową Policji w Chrzanowie. Niestety kobiety nie udało się uratować i około godz. 10, pacjentka zmarła.

Śledztwo w sprawie zabójstwa  prowadzi Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie.  Policjanci przeprowadzili pod nadzorem prokuratora szereg czynności procesowych w miejscu zamieszkania kobiety, zabezpieczając przy tym liczne ślady.

Jeszcze tego samego dnia, na terenie województwa śląskiego policjanci z chrzanowskiej komendy zatrzymali partnera denatki. 42-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty zabójstwa. 18 lipca sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla mężczyzny.

(fot. wideo Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

Komentarze wyłączone