Piątek, 17 września 202117/09/2021

Pijany traktorzysta zajechał drogę motocykliście. 24-latek trafił do szpitala [foto]

Kierowca ciągnika rolniczego doprowadził do zderzenia z motocyklem. Jak się okazało traktorzysta był pijany. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia drogowego doszło w niedzielę o godzinie 15.30 na drodze powiatowej  prowadzącej z Rząśnika do Nowego Lubiela w woj. mazowieckim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni kierujący ciągnikiem rolniczym podczas wykonywania skrętu w lewo na pole, zajechał drogę będącemu w trakcie manewru wyprzedzania motocykliście. Kierujący jednośladem chcąc uniknąć zderzenia zaczął gwałtownie hamować i skierował motocykl w stronę pobocza, gdzie przewrócił się. 24-letni kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W trakcie wykonywania czynności okazało się, że traktorzysta jest pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie pół promila alkoholu.  29-letniemu mieszkańcowi gminy Rząśnik policjanci zatrzymali prawo jazdy. Śledczy wyjaśnią szczegółowy przebieg i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

(fot. KPP Wyszków, źródło KPP Wyszków)

Komentarze wyłączone