Środa, 23 czerwca 202123/06/2021

Pobili 29-latka, bo za głośno oglądał telewizję

Mokotowscy wywiadowcy zatrzymali 29-latka i jego o 6 lat starszego kolegę, podejrzanych o pobicie współlokatora. Powodem ataku miało być to, że mężczyzna za głośno oglądał telewizję.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło około 21:00 na jednym z mokotowskich osiedli. Mieszkający tam 29-letni obywatel Ukrainy oglądał telewizję. W pewnym momencie do jego pokoju weszła współlokatorka i kazała mu ściszyć telewizor. Mężczyzna odmówił, uzasadniając to faktem, że nie ma jeszcze ciszy nocnej.

Kobieta poprosiła więc o interwencję swojego syna.

Ten zaprosił do twardych negocjacji swojego starszego kolegę. Mężczyźni najpierw wyrazili swoje niezadowolenie, używają słów wulgarnych, a kiedy to w ich mniemaniu było za mało przekonujące, użyli pięści i nóg. Pobili i skopali 29-latka. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a sprawę pobicia zgłosił na policję.

Mundurowi zatrzymali napastników w pobliżu miejsca zamieszkania. Obaj trafili do policyjnych cel. Byli pod działaniem alkoholu. Następnego dnia usłyszeli zarzuty, za które teraz sąd może ich skazać na 3 lata więzienia.

(fot. Policja, źródło Policja Mazowiecka)

Komentarze wyłączone