Niedziela, 24 września 202324/09/2023

Samochód uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. Nieprzytomnego kierowcę ewakuowali świadkowie (zdjęcia)

Kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i uderzył w drzewo w wyniku czego pojazd stanął w ogniu. Nieprzytomnemu mężczyźnie na ratunek ruszyli świadkowie, którzy ewakuowali poszkodowanego z pojazdu zanim pożar zdołał się rozwinąć.

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj około godziny 7:00 rano na trasie między Miłomłynem a Bynowem w woj. warmińsko-mazusrkim. Samochód uderzył w drzewo i stanął w ogniu. Nieprzytomnego kierowcę z płonącego auta wydobyli świadkowie.

Zgłaszający poinformował, że w pojeździe znajdował się nieprzytomny kierowca. Do akcji ratowniczej z ostródzkiej JRG wyjechały samochody ratowniczo-gaśniczy i rozpoznawczo ratowniczy. Ponadto dyspozycję wyjazdu otrzymały jednostki ochotniczych straży pożarnych z Bynowa i Miłomłyna. Strażacy na miejscu wypadku zastali płonący samochód. Kierowcę z pojazdu wynieśli świadkowie, zanim pożar zdołał się rozwinąć – przekazał st. kpt. Grzegorz Różański z PSP w Ostródzie.

Poszkodowany kierowca był nieprzytomny z zachowanymi czynnościami życiowymi. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

(fot. PSP w Ostródzie)

Komentarze wyłączone