Piątek, 17 września 202117/09/2021

BMW zostało zepchnięte z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, jedna osoba ciężko ranna (foto)

Do poważnego wypadku doszło w piątek po godz. 10 na drodze krajowej nr 7 w kierunku miejscowości Unierzyż w woj. mazowieckim. Droga krajowa nr 7 jest całkowicie zablokowana. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dwa pojazdy osobowe poruszały się z kierunku Gdańska w kierunku Warszawy. Kierujący samochodem marki BMW, 47-letni mieszkaniec Warszawy, wykonywał manewr wyprzedzania samochodu Audi A6. Natomiast kierujący pojazdem marki Audi, nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania i zepchnął auto marki BMW z drogi na pobocze, w wyniku czego samochód uderzył w drzewo.

W zdarzeniu brało udział 7 osób. Najbardziej poszkodowany w zdarzeniu został kierujący pojazdem BMW. Trwa akcja ratunkowa.

Na miejscu wypadku pracują policjanci, straż pożarna i służby ratunkowe. Jest również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga krajowa nr 7 jest całkowicie zablokowana.

Policjanci wyznaczyli objazdy. Pojazdy jadące z Warszawy kierowane są w kierunku Ciechanowa na drogę krajowa nr 60. Natomiast pojazdy jadące z kierunku Gdańska również kierowane są w kierunku Ciechanowa, na drogę wojewódzka W 615.

(fot. KPP Mława, źródło KPP Mława)

Komentarze wyłączone