Poniedziałek, 27 września 202127/09/2021

Przejechał autem byłą żonę. Kobieta jest w ciężkim stanie (foto)

34-letni mieszkaniec Będzina, będąc pod wpływem alkoholu potrącił samochodem swoją byłą żonę, a następnie przejechał po ciele kobiety. 40-latka w stanie zagrażającym życiu trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w centrum Będzina na Śląsku. Jak ustalili śledczy, 40-letnia mieszkanka miasta spotkała się ze swoim byłym mężem. Pomiędzy byłymi partnerami doszło w pewnym momencie do ostrej wymiany zdań. Spotkanie nie zakończyło się jednak wyłącznie na kłótni.

W pewnym momencie będący pod wyraźnym wpływem alkoholu 34-latek wsiadł za kierownicę swojego fiata doblo i ruszył w kierunku stojącej przed maską auta kobiety. Kierowca przejechał po ciele 40-latki nie zatrzymując się, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Potrącona 40-latka z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi trafiła do szpitala. Poinformowani o zdarzeniu będzińscy stróże prawa rozpoczęli poszukiwania 34-latka i zatrzymali go w mieszkaniu nowej partnerki życiowej.

Jak wykazało badanie, w organizmie mężczyzny znajdowało się ponad 2 promile alkoholu. Dalszym losem 34-latka zajmie się teraz sąd i prokurator. Mężczyzna odpowie teraz zarówno za uszkodzenie ciała kobiety i jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.  

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

Komentarze wyłączone