Czwartek, 04 marca 202104/03/2021

Po zderzeniu z dwoma pojazdami, przejechał ponad 2 km bez przedniego koła. Szuka go policja (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Policjanci poszukują sprawcy wypadku drogowego, w którym łącznie uczestniczyły trzy pojazdy. Do zdarzenia doszło w środę około godziny 15.30 na ulicy Kolejowej w Golinie w woj. wielkopolskim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem, jadąc od strony Goliny w kierunku Kazimierza Biskupiego zjechał nagle na przeciwny pas jezdni i doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia z pojazdem, w którym znajdowały się cztery osoby, w tym dwójka dzieci.

Kierowca nie mając zamiaru się zatrzymać kontynuował jazdę – bez jednego koła. Około 150 metrów dalej doprowadził do kolejnej kolizji z drugim pojazdem. Nadal nie powstrzymało to kierowcy przed dalszą jazdą. Kontynuował ucieczkę aż do miejscowości Brzeźniak, gdzie wraz z pasażerem opuścił pojazd. Mężczyźni uciekli do pobliskiego lasu – relacjonują strażacy z OSP w Golinie.

W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia, a także poszukują kierowcy seata.

AKTUALIZACJA:

Mężczyzna poszukiwany za spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia sam zgłosił się dziś do komisariatu w Sompolnie.

(fot. KRSG – Ochotnicza Straż Pożarna w Golinie)

Komentarze wyłączone