Piątek, 26 lutego 202126/02/2021

Tragiczny wypadek na trasie Mława-Płońsk. Dwie osoby nie żyją (foto)

Do wypadku doszło w niedzielę rano na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Strzegowo na trasie Mława-Płońsk. Dwie osoby zginęły na miejscu.

Dzisiaj rano na ulicy Wyzwolenia w Strzegowie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Łącznie pojazdami podróżowało 6 osób. Na miejscu interweniowały trzy jednostki straż pożarnej, cztery zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący citroenem, 20- letni mieszkaniec woj. warmińsko-mazurskiego, jadąc w kierunku Warszawy, na łuku drogi, podczas padającego deszczu, najprawdopodobniej wpadł w poślizg, po czym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z chevroletem oraz oplem merivą. Chevroletem kierował 47-letni mieszkaniec Mławy.

W wyniku zdarzenia 20-letni kierowca citroena oraz 47-letni kierowca chevroleta zginęli na miejscu zdarzenia, jechali sami. Poszkodowani, jadący oplem merivą to mieszkańcy okolic Warszawy. Ranny, 46-letni kierowca, z obrażeniami ręki oraz troje pasażerów – w tym 14- letnia dziewczyna, z ogólnymi obrażeniami ciała, zostali przewiezieni do szpitali w Mławie i Ciechanowie. Kierowca opla był trzeźwy. 

Droga w rejonie wypadku jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy Jak przekazał dyżurny GDDKiA, utrudnienia potrwają ok. 3 godzin. Okoliczności zdarzenia są ustalane pod nadzorem prokuratora.

(fot. KPP Mława)

Komentarze wyłączone