Sobota, 27 lutego 202127/02/2021

Poważny wypadek w Robakowie. Pięć osób rannych, w tym dzieci (foto)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w Robakowie w woj. kujawsko-pomorskim. Pięć osób, w tym czworo dzieci trafiło do szpitali. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR.

We wtorek po godz. 08.00, dyżurny chełmińskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 543 w Robakowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault kangoo uderzył w wyprzedzający go samochód marki Kia, który następnie zjechał z jezdni i uderzył w stojącą na poboczu ciężarówkę.

Kią podróżowała kobieta i czworo dzieci w wieku od 8 do 17 lat. Cala piątka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Najciężej ranny jest 8-letni chłopiec, który urazem głowy został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Grudziądzu. 

Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili pozostałą niezbędną dokumentację. Prowadzone w tej sprawie postępowanie, pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

(fot. KPP Chełmno, źródło KPP Chełmno)

Komentarze wyłączone