Niedziela, 11 kwietnia 202111/04/2021

Tragiczny wypadek z udziałem trzech pojazdów. 28-latek zmarł w szpitalu (zdjęcia)

Do wypadku z udziałem trzech pojazdów doszło 2 września na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czeluścin w gminie Czerniejewo w woj. wielkopolskim.

W środę, 2 września ok. godz. 13:15 służby ratunkowe otrzymały zgłszenie o zderzeniu trzech pojazdów na drodze krajowej numer 15 w Czeluścinie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 53-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel Signum, jadąc od strony Gniezna w kierunku Wrześni, na łuku drogi, na mokrej nawierzchni jezdni uderzył przodem pojazdu w przyczepkę ciągniętą przez audi A4, którym kierował 58-letni mieszkaniec powiatu konińskiego.

Po zderzeniu audi zjechało do rowu, zaś opel uderzył czołowo w jadący w kierunku Gniezna samochód osobowy marki Renault Clio kierowany przez 28-letniego mieszkańca powiatu wrzesińskiego.

W wyniku zdarzenia ciężko ranny został 28-letni kierowca renaulta. Mężczyznę przetransportowano do szpitala śmigłowcem LPR. Niestety, poszkodowany zmarł po kilku godzinach. Do szpitala trafił także 53-letni kierujący oplem.

Przez kilka godzin, na czas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej nr 15 został zablokowany. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

(fot. KPP Gniezno, źródło KPP Gniezno)

Komentarze wyłączone