Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Brutalnie pobił ekspedientkę, bo odmówiła mu sprzedaży papierosów (wideo)

Ekspedientka jednego ze sklepów w Radomiu została brutalnie zaatakowana przez mężczyznę, któremu odmówiła sprzedaży papierosów. Napastnik wybił szybę lokalu drewnianą paletą, a później brutalnie pobił 50-latkę. Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu.

Do incydentu doszło w niedzielę po godz. 20.30 przed sklepem „Żabka” mieszczącym się przy ul. Miłej w Radomiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w trakcie zamykania sklepu wszedł do niego mężczyzna, który chciał kupić papierosy. 50-letnia sprzedawczyni odmówiła mu sprzedaży, ponieważ kasa była już nieczynna.

Mężczyzna wpadł w szał i rzucił w kierunku kobiety butelkę z piwem, a następnie wybił szybę lokalu drewniana paletą, którą znalazł przed wejściem sklepu.

Ekspedientka wybiegła na zewnątrz i wtedy została zaatakowana przez agresywnego mężczyznę. W jej obronie stanął jej 19-letni syn i jego kolega, którzy również zostali zaatakowani przez napastnika i innego towarzyszącego mu mężczyznę.

50-latka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalili już tożsamość sprawców. Wczoraj rano jeden z nich został zatrzymany. To 40-letni mieszkaniec Radomia. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Jak przekazał policja główny agresor jest już ustalony. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. 

UWAGA. WIDEO DRASTYCZNE!

(fot. screen wideo YT/Fakty Tv)

Jeden komentarz

  1. niejestemcebulakiem

    zwyrodnialcy, a do tego frajerzy, takie twardziele, kobietę i dzieciaków spruli, a na milicji od razu jeden sprzedał drugiego. bedziecie leszcze pod celą jechani. brawo do chłopaków, ładnie sobie radzili z tymi barbarzyńcami