Środa, 10 sierpnia 202210/08/2022

Policjantka z Chorzowa zginęła w tragicznym wypadku w Chorwacji

28-letnia policjantka ze Śląska zginęła w tragicznym wypadku, do którego doszło w niedzielę na terenie Chorwacji. St. sierż. Joanna Krzempek od 6 lat pracowała w chorzowskiej komendzie policji.

– Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w tragicznym wypadku drogowym zginęła st. sierż. Joanna Krzempek. Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje, wyrazy olbrzymiego żalu i współczucia z powodu śmierci, w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji – przekazał Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorz Matuszek

St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat.

Służbę w Policji rozpoczęła w 2014 roku. Od początku związana była z chorzowskim garnizonem. Jako kursant, a następnie policjant pełniła służbę w chorzowskich komisariatach, a następnie w Zespole do Spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 r. była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

– Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem. Śmierć Joanny jest dla nas ciosem. Nie ma słów, by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili czujemy. Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach i pamięci żywych. Cześć Jej pamięci! – przekazali współpracownicy.

(fot. KMP w Chorzowie, źródło KMP w Chorzowie)

Komentarze wyłączone