Środa, 06 grudnia 202306/12/2023

Samochód przebił ścianę budynku i wpadł do środka (zdjęcia)

W niedzielę doszło do poważnego wypadku w Konstantynowie Łódzkim. Samochód osobowy przebił ścianę domu i wjechał do środka. Kilka minut przed zdarzeniem mieszkańcy wyszli z pokoju, do którego wpadł pojazd.

Wczoraj po godz. 23 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na ulicy Łaskiej w Konstantynowie Łódzkim. Na miejscu ustalono, że kierująca samochodem osobowym uderzyła w budynek i wjechała autem do środka.

– Jadący od ulicy Kilińskiego nie zatrzymał się na skrzyżowaniu, wybił się na krawężniku, przeleciał przez barierki i… przez okno wpadł do budynku wielorodzinnego – przekazali strażacy z OSP Konstantynów.

W wyniku zdarzenia kobieta została uwięziona w rozbitym pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali ranną i przekazali pod opiekę przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowana z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

O wielkim szczęści mogą mówić lokatorzy mieszkania, do którego wpadł samochód, gdyż kilka minut przed wypadkiem opuścili pokój.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Na miejsce przybyli także inspektorzy nadzoru budowlanego. Ich decyzją ewakuowanych zostało dziewięcioro mieszkańców.

Samochód osobowy wbił się w budynek – jedna osoba uwięziona w pojeździe…Wczoraj o godzinie 23:21 zostaliśmy…

Opublikowany przez OSP Konstantynów Niedziela, 27 września 2020

(fot. OSP Konstantynów)

Komentarze wyłączone