Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Toyota wbiła się w bariery ochronne na A1 i zawisła nad rowem. Kierowcę uwalniali strażacy (zdjęcia)

Kierujący samochodem osobowym jadąc autostradą A1, na odcinku Włocławek – Kutno uderzył w bariery ochronne, w wyniku czego auto zawisło nad rowem. Rannego mężczyznę z pojazdu uwalniali strażacy.

W nocy z soboty na niedzielę doszło do wypadku na 233. km autostrady A1 w kierunku Łodzi. Jak wynika ze wstępnych informacji, kierujący samochodem osobowym z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wbił się w bariery ochronne.

W wyniku zdarzenia auto zawisło nad rowem, a kierowca został zakleszczony we wraku pojazdu. Strażacy przy pomocy specjalistycznych narzędzi hydraulicznych ewakuowali rannego.

– Po dotarciu na miejsce jako druga jednostka straży pożarnej pomagaliśmy wyciągnąć poszkodowanego z pojazdu, do którego dostęp był utrudniony. Ponadto dla bezpieczeństwa samochód utrzymywany był na lince, aby nie zsunął się głębiej do rowu – przekazali strażacy z OSP Lubień Kujawski.

Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na czas działań służb autostrada A1 w rejonie zdarzenia była zablokowana.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

Dziś 27.09.2020r. o godzinie 00:32 zadysponowano naszą jednostkę do wypadku drogowego na autostradzie A1 (233 KM) w…

Opublikowany przez OSP Lubień Kujawski Niedziela, 27 września 2020

(fot. OSP Lubień Kujawski)

Komentarze wyłączone