Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

25-latek zginął w tragicznym wypadku pod Kutnem

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Jankowice w woj. łódzkim. Nie żyje 25-latek.

W piątek ok. godz. 1.00 w nocy dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jankowice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem mitsubishi carisma z nie wiadomych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w pole, dachował, a następnie uderzył w słup energetyczny.

W zdarzeniu brało udział trzech mężczyzn, którzy po przybyciu na miejsce służb ratunkowych znajdowali się poza pojazdem. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 25-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego.

19-letni uczestnik tego zdarzenia, mieszkaniec powiatu kutnowskiego z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Kutnie, miał prawie promil alkoholu w organizmie. Trzecim mężczyzną, który jechał tym samochodem okazał się 18-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, który nie odniósł obrażeń i został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna ten także miał prawie promil alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

‼️‼️ TRAGICZNY WYPADEK ‼️‼️Auto dachowało i uderzyło w słup. Nie żyje jedna osoba_____________________📸📸 ZOBACZ ZDJĘCIA ⤵️⤵️

Opublikowany przez Panorama Kutna Czwartek, 1 października 2020

(fot. onfo112.pl)

Komentarze wyłączone