Piątek, 09 grudnia 202209/12/2022

Śmiertelny wypadek na Pomorzu. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne AKTUALIZACJA (zdjęcia)

Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy trafiły do szpitala, w wyniku wypadku, do którego doszło we wtorek rano na drodze wojewódzkiej 222 w miejscowości Gołębiewko w woj. pomorskim.

Dzisiaj ok. godz. 7 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Gołębiewko. Zderzyły się tam trzy pojazdy – dwa samochody osobowe marki Skoda i Peugeot oraz ciężarówka.

Niestety, wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł kierujący skodą. Dwie osoby jadące peugeotem oraz kierowca ciężarówki trafiły do szpitala.

Droga wojewódzka nr 222 w rejonie zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Okoliczności tragicznego wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

AKTUALIZACJA:

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem podczas wymijania ciężarowego mercedesa uderzył w tył jego naczepy, wskutek czego wytrącił ten pojazd z toru jazdy. Ciężarówka zjechała na pas przeciwległy, gdzie zderzyła się czołowo ze skodą jadącą za peugeotem. 35-letni kierujący skodą poniósł śmierć na miejscu, a kierowcy peugeota oraz mercedesa i pasażer z peugeota zostali odwiezieni karetką pogotowia do szpitali.

W miejscowości Gołębiewko doszło do poważnego wypadku w którym udział brały dwa auta osobowe i jedno ciężarowe. Na…

Opublikowany przez OSP KSRG Rościszewo Poniedziałek, 5 października 2020

Dziś, w godzinach porannych doszło do poważnego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 222, w miejscowości Gołębiewko (pow….

Opublikowany przez Kociewiak.pl Wtorek, 6 października 2020

(fot. PSP Gdańsk, KPP Pruszcz Gdański, źródło KPP Pruszcz Gdański)

Komentarze wyłączone