Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Samochód dostawczy uderzył w pojazd służby drogowej (zdjęcia)

Do zdarzenia doszło w środę przed południem na 47. kilometrze trasy S8. na wysokości miejscowości Jenkowice w woj. dolnośląskim. Po zderzeniu dwóch pojazdów dostawczych, ruch na jezdni w stronę Wrocławia przez kilka godzin był zablokowany.

Po godzinie 11:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów na 47 kilometrze trasy S8 w kierunku Wrocławia. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.

Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem dostawczym marki Mercedes Sprinter z nieznanych przyczyn uderzył w pojazd służby drogowej znajdujący się na pasie awaryjnym. Pracownicy prowadzili w tym czasie prace w ciągu drogi S8 i znajdowali się poza pojazdem.

Po zderzeniu oba samochody stanęły w poprzek drogi, całkowicie blokując ruch na trasie. Jedna osoba odniosła niegroźne obrażenia ciała i została przekazana pod opiekę ratowników medycznych.

Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję, a jej sprawca został ukarany mandatem karnym.

⚠️Bus staranował samochód służby drogowej. Trasa S8 w stronę Wrocławia zablokowana. Deska rozdzielcza Mercedesa znalazła się niemalże na ściance oddzielającej kabinę od przestrzeni ładunkowej‼️🚓🚑🚒🚒🚨

Opublikowany przez Oleśnica998 Środa, 7 października 2020

(fot. olesnica998.pl)

Komentarze wyłączone