Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Trwają poszukiwania 3-latka z miejscowości Piece. Dziecko odjechało na rowerku AKTUALIZACJA

Policjanci poszukują 3-letniego chłopca, mieszkańca miejscowości Piece w gminie Kaliska w woj. pomorskim, który zaginął dzisiaj po południu. Chłopiec odjechał z miejsca zamieszkania na swoim rowerku. Trwają poszukiwania, w których uczestniczą policjanci, strażacy oraz najbliżsi.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 3-letniego, mieszkańca miejscowości Piece w gminie Kaliska. 3-latek ostatni raz widziany był około godziny 15:00 w Piecach na ulicy Zachodniej, skąd odjechał na swoim rowerku w kolorze białym z turkusowymi elementami.

Rysopis: wiek 3 lata, blond włosy, ubrany w siwą bluzę z kapturem i postacią Myszki Miki, pomarańczowe spodnie w trójkąty oraz buty z postacią strażaka Sama.

Obecnie w poszukiwaniach uczestniczy ponad 70 funkcjonariuszy policji, kilkudziesięciu strażaków oraz rodzina. Do poszukiwań wykorzystana zostanie również grupa poszukiwawcza PCK, strażacy z Gdańska, helikopter oraz dron z kamerą termowizyjną.  

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]

AKTUALIZACJA:

Chłopiec został odnaleziony przez Komendanta Posterunku Straży Leśnej w Kaliskach. Dziecko znajdowało się w miejscowości Kamienna Karczma tj. ok. 4 km od miejscowości w której zaginął. 3-latek jest cały i zdrowy.

Dziękujemy za pomoc!3-letni chłopiec, cały i zdrowy został odnaleziony w kompleksie leśnym.

Opublikowany przez Pomorska Policja Środa, 7 października 2020

Poszukiwania 3-letniego Kordiana około pół godziny temu zakończyły się powodzeniem. Chłopiec odnalazł się szczęśliwie 3…

Opublikowany przez Kociewiak.pl Środa, 7 października 2020

(fot. Policja)

Komentarze wyłączone