Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Zaproponował narkotyki… policjantowi po służbie (wideo)

Dealer chciał sprzedać narkotyki przypadkowo spotkanemu mężczyźnie. Okazało się, że zaproponował je… policjantowi po służbie.

Do dyżurnego świebodzińskiej jednostki, będącego po służbie podszedł w sklepie nieznajomy mężczyzna i zaproponował zakup narkotyków. Ten umiejętnie wszedł w rolę kupca i „handlarz” po chwili zaproponował mu „grubszy” interes.

Na miejsce dobicia targu „sprzedawca” przywiózł cały swój towar – pół kilo amfetaminy i prawie 1800 tabletek ecstazy. Kiedy w trakcie dobijania interesu, jego auto zostało zablokowane przez inny pojazd, a zamiast gotówki za narkotyki zobaczył policyjne odznaki, był w szoku. Mężczyzna został zatrzymany.

Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie przedstawiła mu zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości środków odurzających, nabycie i przewóz wewnątrzwspólnotowy i przygotowanie do wprowadzenia do obrotu. 32-latek w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(fot. Policja Lubuska, źródło Policja Lubuska)

Komentarze wyłączone