Środa, 04 października 202304/10/2023

Śmiertelny wypadek na S1. Trzy osoby nie żyją (foto) AKTUALIZACJA

Trzy osoby zginęły w tragicznym wypadku, do którego doszło w niedzielę rano na trasie S1 w Mierzęcicach w woj. śląskim.

W niedzielę po godz. 9 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów osobowych marki Skoda i Opel, do którego doszło na drodze S1 w Mierzęcicach w okolicach zjazdu na DW 913, tuż przy granicy z Pyrzowicami.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca opla jadąc od strony autostrady A1 w kierunku Siewierza, poruszając się z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bok jadącej prawidłowo skody superb. W wyniku zdarzenia trzy osoby zginęły na miejscu, jedna została przetransportowana do szpitala.

Droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

AKTUALIZACJA

Około południa rzecznik policji w Będzinie potwierdził, że ostateczny, tragiczny bilans wypadku, to trzy ofiary śmiertelne. Zginęli kierowca i pasażer opla oraz pasażerka skody. Kierowca skody z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek S1 Pyrzowice Zderzyły się dwa samochody osobowe 3 osoby podróżujące nie przeżyły wypadku . Na miejscu droga zablokowana .

Opublikowany przez Będzin 112 / Fasthol Niedziela, 11 października 2020

(fot. Będzin 112 / Fasthol)

Komentarze wyłączone