Niedziela, 02 października 202202/10/2022

Śmiertelny wypadek na trasie Bytów-Chojnice. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

Jedna osoba zginęła w tragicznym wypadku, do którego doszło wczoraj na trasie Bytów-Chojnice drodze wojewódzkiej nr 212 w woj. pomorskim. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów.

We wtorek po godzinie 8.00 rano dyżurny chojnickiej komendy Policji odebrał zgłoszenie o zderzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 212.

Mundurowi, po przyjeździe na miejsce wstępnie ustalili, że 34-letni kierujący volkswagenem jadąc w kierunku Bytowa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym marki Scania. W tym czasie jadąca za ciężarówką kierująca samochodem marki Audi nie zachowała ostrożności oraz bezpiecznej odległości i uderzyła w tył ciężarówki.  

Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarł 34-letni kierowca volkswagena. Kierujący scanią oraz kobieta jadąca audi nie odnieśli poważnych obrażeń. Oboje byli trzeźwi.

Policjanci pracując na miejscu zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku, sporządzili dokumentację fotograficzną. Pojazdy na polecenie prokuratora zostały zabezpieczone do szczegółowych oględzin. Droga była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy.

(fot. KPP Chojnice, PSP Chojnice, źródło KPP Chojnice)

Komentarze wyłączone