Piątek, 09 grudnia 202209/12/2022

Mężczyzna nie wie jak się nazywa i gdzie mieszka. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości AKTUALIZACJA

Policjanci z Cieszyna na Śląsku proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości zatrzymanego mężczyzny. Osoba ta nie potrafi powiedzieć jak się nazywa i skąd pochodzi.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzi czynności identyfikacyjne nieznanego mężczyzny zatrzymanego w dniu 10 października na terenie Koniakowa w woj. śląskim.

Zatrzymany nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów lub innych przedmiotów mogących pomóc w ustaleniu jego tożsamości. Nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, gdzie mieszka oraz czy ma jakąś rodzinę.

Rysopis: wiek około 40 lat, wzrost ok. 186 cm, waga ok. 86 kg, szczupłej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego, nos duży, brak znaków szczególnych. Ubrany był w kurtkę zimową niebiesko-czarną, koszulkę z długim rękawem koloru szarego, spodnie dresowe koloru szarego, ciemne klapki.

W związku z powyższym Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie zwraca się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny.  Osoby, które rozpoznają mężczyznę i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod numerem tel. 47 85 73 255 , fax: 47 85 73 244 oraz pod numerami alarmowymi 997 i 112 bądź z najbliższą jednostką Policji.

AKTUALIZACJA:

Dzięki pomocy internautom udało się zidentyfikować tożsamość zatrzymanego mężczyzny.

(fot. KPP Cieszyn, źródło KPP Cieszyn)

2 komentarze

  1. Czy udało się ustalić dane mężczyzny