Poniedziałek, 02 października 202302/10/2023

BMW uderzyło w drzewo. Nie żyje 19-latka (foto)

BMW, którym podróżowały cztery młode osoby wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowcę oraz trzy pasażerki przetransportowano do szpitala. Niestety na skutek odniesionych jedna z pasażerek, 19-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego, zmarła.

Do wypadku doszło wczoraj około 21.15 na ulicy Gotartowickiej w Rybniku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 21-letni mieszkaniec Rybnika, jadąc w kierunku ulicy Boguszowickiej, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 

Autem oprócz kierowcy podróżowały trzy pasażerki, 20-letnia mieszkanka Wodzisławia Śląskiego i dwie 19-latki. Aby wyciągnąć dwie poszkodowane kobiety potrzebna była pomoc strażaków. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitali.

Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia 19-letniej mieszkanki powiatu wodzisławskiego. Młoda kobieta zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Rybniccy śledczy badają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. KPP w Rybniku, źródło KPP w Rybniku)

Komentarze wyłączone