Piątek, 09 grudnia 202209/12/2022

Tragiczny wypadek w Przemyślu. Dwie osoby nie żyją

Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ranne w wyniku zderzenia trzech pojazdów, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Przemyśla. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Wczoraj po godz. 15, na obwodnicy Przemyśla doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech pojazdów. Jak wstępnie ustalono, 37-latka kierująca fiatem sienna, jadąc ul. Zadwórzańską, podczas skrętu w lewo, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z volkswagenem. Siła uderzenia była tak duża, że fiat sienna uderzył jeszcze w fiata punto.

Fiatem sienna podróżowały trzy osoby. Na miejscu zginęła kierująca tym pojazdem i jej 71-letni pasażer, natomiast druga z pasażerek, 64-letnia kobieta trafiła do szpitala. W zdarzeniu ranny został także 36-latek, kierujący volkswagenem. Mężczyzna trafił na badania do szpitala. Zarówno on jak i kierujący fiatem punto, w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku oraz zebrali materiał dowodowy, który pozwoli wyjaśnić przyczyny tego zdarzenia. Utrudnienia na drodze krajowej nr 77, trwały przez kilka godzin.

Dramatyczny wypadek‼

Opublikowany przez Przemyśl Nasze Miasto Poniedziałek, 19 października 2020

(fot. info112.pl, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone