Piątek, 09 grudnia 202209/12/2022

Po tygodniu związku dotkliwie pobił swoją wybrankę (foto)

Nawet 5 lat więzienia grozi 43-latkowi, który po tygodniu związku pobił swoją partnerkę. Poszkodowana z licznymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Wobec oprawcy prokurator, poza dozorem policyjnym, wydał zakaz zbliżania się do kobiety.

W miniony poniedziałek policjanci z Dąbrowy Górniczej zostali wezwani na interwencję domową przy ulicy Łącznej. Powodem zgłoszenia, był agresywny mężczyzna, który pobił kobietę. Sprawcą okazał się 43-letni mieszkaniec tego miasta, który podczas wspólnej imprezy alkoholowej pobił swoją wybrankę. Do rękoczynów doszło w mieszkaniu sąsiadów.

Jak się okazało, mężczyzna w trakcie imprezy bez powodu zaatakował kobietę bijąc ją rękami i kopiąc po całym ciele. Oprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzona ze złamanym mostkiem klatki piersiowej, rozległymi obrażeniami twarzy i głowy oraz ogólnymi stłuczeniami została przewieziona do szpitala.

Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec 43-latka policyjnego dozoru. Podejrzany ma także zakaz zbliżania się do kobiety. Za naruszenie czynności ciała mężczyzna może spędzić nawet 5 lat w więzieniu.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

Komentarze wyłączone