Wtorek, 09 sierpnia 202209/08/2022

Śmiertelne potrącenie kobiety w ciąży. Ciężko ranne 3-letnie dziecko trafiło do szpitala (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Kierujący samochodem osobowym potrącił ciężarną kobietę i 3-letnie dziecko. W wyniku odniesionych obrażeń ciężarna zginęła na miejscu, a 3-letnie dziecko trafiło do szpitala.

Tragiczny wypadek miał miejsce w czwartek po południu na ul. Zakopiańskiej w Gilowicach na Śląsku. Doszło tam do potrącenia przez samochód osobowy 36-letniej kobiety w ciąży i jej 3-letniego dziecka. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu stracił panowanie nad pojazdem i potrącił idącą matkę z dzieckiem.

Niestety na skutek odniesionych obrażeń ciała kobieta poniosła śmierć na miejscu. 3-letnie dziecko w ciężkim stanie zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga wojewódzka nr 946 w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana.

AKTUALIZACJA:

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący hyundaiem 68-letni mężczyzna, z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, stracił panowanie na pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, następnie otarł się o drzewo, po czym potrącił stojącą przy drodze 36-latkę w widocznej ciąży oraz jej 3-letnią córkę. W wyniku zdarzenia dziewczynka, w stanie bardzo ciężkim, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala, natomiast kobieta pomimo reanimacji i wysiłków ratowników medycznych zmarła. Jak ustalili policjanci, 68-latek był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. 

Gilowice, ul. Zakopiańska ➡️ Nie żyje 36-letnia kobieta a jej 3-letnia córka walczy o życie! Wstępnie wiadomo, że…

Opublikowany przez Waszym Okiem – Radio Bielsko Czwartek, 22 października 2020

(fot. Ratownictwo Medyczne w Żywcu, KPP Żywiec, źródło KPP Żywiec)

Komentarze wyłączone