Sobota, 24 września 202224/09/2022

Tragedia w Lubuskiem. Dwie osoby nie żyją

W nocy z czwartku na piątek na drodze wojewódzkiej nr 300 w pow. żagańskim w woj. lubuskim znaleziono w aucie dwa zwęglone ciała. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowy mercedes, prawdopodobnie po kolizji z dzikiem uderzył w drzewo i stanął w płomieniach.

Do zdarzenia doszło około północy. Policjanci otrzymali zgłoszenie o rozbitym i spalonym samochodzie na poboczu DW 300 między Iłową a miejscowością Borowe. Po przybyciu na miejsce w spalonym mercedesie znaleziono zwęglone ciała dwóch osób.

Stan zwłok wyklucza identyfikację osób znalezionych w samochodzie, nawet ich płci. Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości ofiar wypadku – powiedział rzecznik lubuskiej policji nadkom. Marcin Maludy.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący mercedesem stracił panowanie nad samochodem najprawdopodobniej po potrąceniu dzika. Następnie zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, po chwili pojazd zapalił się. Pod samochodem znaleziono martwego dzika. Postępowanie ws. wypadku nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Żaganiu.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone