Poniedziałek, 08 sierpnia 202208/08/2022

18-latek nie opanował auta i dachował. Nie żyje 16-letnia pasażerka mercedesa (zdjęcia)

16-letnia pasażerka mercedesa zginęła w wypadku, do którego doszło wczoraj w Makowisku na Podkarpaciu. Jak ustalili śledczy, 18-letni kierowca jadąc z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego pojazd wpadł do rowu i dachował.

Przed godziną 22 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Jarosław-Lubaczów, na drodze wojewódzkiej nr 865.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 18-letni kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, jadąc prawdopodobnie z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował.

Samochodem oprócz kierowcy podróżowało troje pasażerów. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 16-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego. Kierowca oraz pozostali pasażerowie w wieku 17 lat, nie odnieśli obrażeń.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności procesowe, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego wypadku.

(fot. KPP Jarosław, źródło KPP Jarosław)

Komentarze wyłączone