Piątek, 02 grudnia 202202/12/2022

Pijany kierowca audi, zderzył się z… innym pijanym kierowcą audi

W Przystajni na Śląsku pijany kierujący audi, doprowadził do zderzenia z…innym pijanym kierującym audi. Na dodatek obaj nie mieli uprawnień do kierowania.

Oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Przystajń na ulicy Częstochowskiej. Jak ustalili wstępnie policjanci, 26-letni kierujący audi wyjeżdżając z posesji i włączając się do ruchu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym ulicą Częstochowską innym audi, którym kierował 28-latek.

Jak się okazało 26-letni mieszkaniec gminy Przystajń miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. 28-letni mieszkaniec gminy Panki, który kierował drugim audi również był nietrzeźwy – miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Co więcej, w trakcie policyjnego sprawdzenia wyszło na jaw, że obaj mężczyźni nie posiadają uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

26-latek z obrażeniami ciała został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Aktualnie sprawą zajmują się kryminalni z komisariatu w Krzepicach. Nieodpowiedzialni mężczyźni muszą liczyć się zarzutami karnymi. Za czyny, których się dopuścili grozi m.in. wysoka grzywna, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

#WYPADEK W PRZYSTAJNI 1,5 i 1,7 PROMILA!!! W Przystajni, pijany 26-latek kierujący audi, wyjeżdżając z posesji i…

Opublikowany przez klobucka.pl Poniedziałek, 26 października 2020

(fot. KPP Kłobuck, źródło KPP Kłobuck)

Komentarze wyłączone