Poniedziałek, 02 października 202302/10/2023

Biegał z drewnianym kijem po parku i zrywał ludziom maseczki (foto)

38-latek biegał z kijem po parku w Łodzi i zrywał spacerowiczom maseczki. W ten sposób próbował uświadamiać, że w tym miejscu nie trzeba zakrywać ust i nosa. Jednego z „pouczanych” nawet uderzył drewnianym kijem. Na miejsce wezwano policję.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenach zielonych w Łodzi. Po osiedlu Arturówek, biegał mężczyzna, który zaczepiał spacerujących i żądał od nich, żeby zdjęli maskę. Jeżeli ktoś nie chciał posłuchać, agresywny 38-latek zrywał mu maseczkę z twarzy. Jedną z osób zaatakował kijem. Na szczęście poszkodowany nie odniósł obrażeń.

– Taka oto sytuacja na Arturówku w ten weekend: pewien antymaseczkowy heros biegał i zdejmował przechodniom maseczki- jednocześnie używając, jako środka kary za to, że ktoś taką maseczkę nosi- drewnianego kija. Traf chciał, że natknął się na naszego kolegę z Oddziału Prewencji Straży Miejskiej w Łodzi po służbie i został natychmiast przez niego obezwładniony przez co nie zdążył pogłaskać naszych koni, które przybyły na miejsce dosłownie chwilę później. W kajdankach doczekał przyjazdu policji – napisali strażnicy miejscy.

Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 50 złotych za zakłócanie spokoju oraz porządku społecznego.

➡ Taka oto sytuacja na Arturówku w ten weekend: 👉 pewien antymaseczkowy heros biegał i zdejmował przechodniom maseczki-…

Opublikowany przez Sekcja Konna Straż Miejska Łódź Poniedziałek, 26 października 2020

(fot. Straż Miejska w Łodzi)

Jeden komentarz

  1. TA CENZURA XDD