Środa, 04 października 202304/10/2023

Nie żyje 34-latek zaatakowany przez osy

Nie żyje 34-letni pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu, który wczoraj podczas koszenia trawy został zaatakowany przez osy.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 27 października, po godz. 8.00 przy Górze Zamkowej w Gostyniu. Jak ustalono, trzech pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej kosiło trawę. W pewnym momencie jeden z mężczyzn najechał kosiarką na gniazdo os. Owady zaatakowały 34-latka.

Poszkodowany o zdarzeniu powiadomił kolegów, a po chwili zasłabł. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna przez ponad godzinę był reanimowany. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia 34-latka.

– Czynności prowadzone są pod kątem narażenia życia albo zdrowia pracownika. Z informacji, które posiadamy ten człowiek przeszedł odpowiednie przeszkolenie, posiadał odzież ochronną, okulary.  Bardziej należałoby to zdarzenie rozpatrywać pod kątem nieszczęśliwego wypadku, nikt tego nie mógł przewidzieć – przekazał podkom. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji.

Aż trudno w to uwierzyć

Opublikowany przez gostyn24.pl Środa, 28 października 2020

(fot. pixabay.com)

Komentarze wyłączone