Środa, 04 października 202304/10/2023

Wyszedł z domu i zaginął. Zwłoki mężczyzny odnaleziono w studni

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca Trześni, którego zwłoki znaleziono wczoraj w studni znajdującej się na posesji, gdzie mieszkał mężczyzna. Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ciało denata zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Wczoraj około godziny 17:30, dyżurny policji w Mielcu w woj. podkarpackim został powiadomiony przez mieszkańca Trześni, że jego brat wyszedł z domu we wtorek, około godz. 21 i do chwili obecnej nie powrócił.

Około godz. 20, sąsiad zaginionego zaczął szukać mężczyzny w miejscach, gdzie najczęściej go widywał. W pewnym momencie zwrócił uwagę na studnię, której wieko było odsunięte. Kiedy poszedł sprawdzić co jest tego przyczyną, zauważył leżącego w niej sąsiada.

Na miejsce wezwane zostały służby. Ciało zostało wyciągnięte z wody z pomocą strażaków. Rodzina mężczyzny potwierdziła, że znalezione w studni zwłoki należą do poszukiwanego 60-letniego mężczyzny.

Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zebrany materiał dowodowy, oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentacja fotograficzna, a także przesłuchania świadków pozwolą wyjaśnić dokładnie okoliczności śmierci mężczyzny. W sprawie wszczęte zostało postępowanie.

(fot. pixabay.com, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone