Sobota, 24 września 202224/09/2022

19-letni kierowca volkswagena zginął po zderzeniu z busem (foto)

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce wczoraj późnym popołudniem w miejscowości Wolany na Dolnym Śląsku. W wyniku zderzenia osobowego volkswagena i busa, śmierć na miejscu poniósł 19-letni kierujący autem osobowym.

Wczoraj około godziny 18:00 oficer dyżurny kłodzkiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na jednej z ulic w miejscowości Wolany. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy: osobowy volkswagen i bus marki Opel. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że doszło do zderzenia czołowego tych pojazdów.

Na skutek odniesionych obrażeń 19-letni kierujący volkswagenem, mieszkaniec powiatu kłodzkiego, zginął na miejscu. 34-latek kierujący busem nie wymagał hospitalizacji, był trzeźwy.

Na miejscu tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Prowadzone w tej sprawie postępowanie ma wyjaśnić przyczyny tego zdarzenia.

Kierowca passata zginął na miejscu w wypadku, do Ciebie doszło w czwartek, 5 listopada, przed godz. 19.00. http://nowaruda24.pl/887540611/wolany-smierc-na-drodze-foto Opublikowany przez NowaRuda24.pl < / a> & nbsp; Czwartek, 5 listopada 2020

(fot. KPP w Kłodzku, źródło KPP w Kłodzku)

Komentarze wyłączone