Piątek, 09 grudnia 202209/12/2022

Kilkadziesiąt osób bawiło się na nielegalnej imprezie w dyskotece. Interweniowała policja

Funkcjonariusze z Sopotu ujawnili dyskotekę prowadzoną w centrum miasta, w której odbywała się nielegalna impreza. Po wejściu do lokalu mundurowi zastali kilkadziesiąt osób, które tańczyły na parkiecie bez zachowanego dystansu i zasłoniętych twarzy.

Do zdarzenia doszło 8 listopada około godz. 3.00 nad ranem. Po otrzymaniu zgłoszenia, że w jednym z lokali jest głośna impreza, sopoccy kryminalni udali się do klubu.

Na miejscu okazało się, że w dyskotece bawiło się kilkadziesiąt osób. Uczestnicy imprezy tańczyli na parkiecie przy włączonej muzyce, bez zachowanego dystansu i zakrytych ust oraz nosa.

Sopoccy policjanci prowadzą w tej sprawie czynności w kierunku przestępstwa sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób. Ponadto o rażących naruszeniach w lokalu mundurowi powiadomili sanepid, który może nałożyć karę w wysokości do 30 tys. zł.

(fot. KMP w Sopocie, źródło KMP w Sopocie)

Jeden komentarz

  1. Uczestnicy dyskoteki, czy policjanci, którzy wtargnęli okazali nakaz sądowy???? Jeżeli nie, to Prokurator Krajowy z urzędu powinien rozpocząć proces tych panów policjantów . Tym niedoróbkom łóżkowym w ostatnim okresie odbija palma. Czas na pokazanie im miejsca