Wtorek, 09 sierpnia 202209/08/2022

Szarpał byłą partnerkę i groził jej pozbawieniem życia

Do 5 lat do więzienia grozi 24-letniemu mieszkańcowi Świętochłowic na Śląsku. Mężczyzna wdarł się do mieszkania byłej partnerki i zagroził jej pozbawieniem życia. Gdy kobieta próbowała powiadomić policję, agresor wyrwał jej telefon z ręki.

Policjanci ze świętochłowickiej komendy pojechali na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Na miejscu zastali roztrzęsioną kobietę, która poinformowała mundurowych, że jej były partner zniszczył drzwi do jej mieszkania, a następnie wszedł do środka bez jej zgody.

Stróże prawa ustalili, że 24-latek szarpał świętochłowiczankę, grożąc jej przy tym pozbawieniem życia. Gdy kobieta próbowała powiadomić policję, mężczyzna wyrwał jej telefon z ręki, po czym rzucił nim w stojący na komodzie telewizor.

Po całym zdarzeniu agresor wybiegł z mieszkania. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z miejscowej komendy. Oprawca został wczoraj zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. O dalszym losie mieszkańca Świętochłowic zdecyduje wkrótce sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

Komentarze wyłączone