Środa, 10 sierpnia 202210/08/2022

Moment wypadku, w którym zginęły dwie osoby zarejestrowała kamera (wideo)

Dwie młode osoby zginęły w tragicznym wypadku, do którego doszło 10 listopada w Łodzi. Auto którym podróżowali młodzi ludzie zderzyło się z ciężarowym iveco. W sieci pojawiło się nagranie momentu zdarzenia.

Wypadek miał miejsce 10 listopada około godziny 21:00 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Obywatelskiej w Łodzi. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 25-letni kierujący samochodem osobowym marki Audi jadąc prawym pasem ruchu al. Jana Pawła II od ulicy Wróblewskiego wjechał na skrzyżowanie z ulica Obywatelską. W tym samym czasie, kierujący dostawczym iveco jadący al. Jana Pawła II od ulicy Pabianickiej w kierunku Północnym skręcał w lewo w ulicę Obywatelską, przecinając tor ruchu pojazdowi osobowemu.

Na skutek zderzenia pojazd osobowy zaklinował się pod nadwoziem pojazdu dostawczego. Śmierć na miejscu poniósł 25-letni kierowca audi i jego 19-letnia pasażerka.

Moment tragicznego wypadku zarejestrowała kamera.

(fot. Policja Łódzka, wideo AutemSzanujeZasady, źródło filmu YT/rytmy djembe)

12 komentarzy

  1. Szybciej kuźwa, szybciej. I co z tego, że iveco wymusiło, wystarczyło przepisowo jechać, a życiu toczyłoby się dalej. Dramat

  2. Zdrowo ciął.

  3. I co z tego ,że kierowca audi miał pierwszeństwo…w tym momencie na nic się to zdało….szkoda dwojga młodych ludzi.
    Za swoją jazdę zapłacili najwyższą cenę

  4. Gościu miał na blacie ze 180km/h więc sam jest sobie winien z iveco widząc że powiedzmy trzy osobowe są daleko zdecydował że spokojnie przejedzie skąd miał wiedzieć że ten czwarty co był jeszcze za nimi ma na budziku prawie 200 i moze nie zdążyć opuścić skrzyżowania praktycznie nie do przewidzenia szkoda mi pasażerki a cymbała wcale.

  5. Kierownik z Iveco zobaczył że audi daleko to ruszył, spodziewałbyś się takiej prędkości w mieście ?

  6. Je…e Iveco, ciężarówki to zło, niszczyć kierowców ciężarówek i dostawczaków

  7. Widać z jaką prędkością jechał a z jaką jechali inni.. awaria świateł oznacza że trzeba zwolnić bo każden chce przejechać. . Ajj szkoda ich wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. .. za młodzi na śmierć.. zwolnijcie! nie ma sensu śpieszyć się.

  8. Prędkoś zabija. Zawsze spodziewać się należy, że ktoś wyjedzie, wyjdzie, coś wyskoczy. Zawsze. Jazda z taką prędkością w mieście to po prostu brak doświadczenia i zdrowego rozsądku. Ato przy prędkości powyżej 120 km, na mokrej nawierzchnie nie da się zatrzymać, sunie jak na łyżwach.