Poniedziałek, 08 sierpnia 202208/08/2022

Seria tragicznych wypadków na Podkarpaciu. Nie żyją trzy osoby

Do trzech tragicznych wypadków drogowych doszło w sobotę na Podkarpaciu. W miejscowości Nockowa zginął kierujący ciągnikiem rolniczym, który wjechał do rowu, w Nisku motocyklista, a w Wysokiej Głogowskiej pieszy potrącony przez audi.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę przed południem, w miejscowości Nockowa. 57-latek kierujący ciągnikiem rolniczym, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Do kolejnego zdarzenia doszło po godz. 20 w Nisku, na ul. Sandomierskiej, na drodze krajowej nr 77. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, na łuku drogi zjechał do rowu, uderzył w przepust, a następnie betonowy słup. Mimo reanimacji 26-latek zmarł.

Przed godz. 23 policjanci z Rzeszowa otrzymali zgłoszenie o tragicznym wypadku, do jakiego doszło, w miejscowości Wysoka Głogowska. Jak wstępnie ustalono, 23-latek kierujący audi, jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, potrącił leżącego najprawdopodobniej na jezdni mężczyznę. Mimo reanimacji życia 57-latka nie udało się uratować, mężczyzna zginął na miejscu. Audi zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu, a kierujący nim mężczyzna został zatrzymany.

Na miejscach tych zdarzeń pracowali policjanci pod nadzorem prokuratorów. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Prowadzone postępowania pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności tych tragicznych wypadków.  

(fot. info112.pl, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone