Sobota, 03 czerwca 202303/06/2023

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty (zdjęcia)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 396 w miejscowości Karwiniec w woj. dolnośląskim. Motocykl zderzył się tam z ciągnikiem rolniczym. Ciężko ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala. Lekarzom nie udało się go uratować.

Wczoraj około godziny 12 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem ciągnika rolniczego i motocykla, do którego doszło w miejscowości Karwiniec.

– Jako pierwsi na miejsce dotarli Strażacy z bierutowskiej jednostki, którzy zastali dwa pojazdy biorące udział w zdarzeniu – ciągnik rolniczy John Deere z przyczepą blokujący pasy ruchu oraz motocykl Honda, który znajdował się poza drogą, na pobliskiej posesji. Maszyna po zderzeniu z ciągnikiem uszkodziła ogrodzenie i jazdę zakończyła do góry kołami, w przydomowym ogródku – przekazał portal Oleśnica998

W wyniku zdarzenia ciężko ranny został kierowca jednośladu. Nieprzytomny motocyklista trafił śmigłowcem LPR do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Niestety, mimo wysiłków lekarzy życia około 30-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Na czas działań służb droga wojewódzka nr 396 w rejonie wypadku była zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności wypadku.

(fot. Oleśnica998)

Komentarze wyłączone