Sobota, 24 września 202224/09/2022

Ukradł ciągnik i doprowadził do kolizji z trzema pojazdami (foto)

44-letni mężczyzna dokonał kradzieży ciągnika rolniczego, a uciekając przed policjantami doprowadził do kolizji z trzema pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany.

Na ulicy Bielawskiej w Konstancinie-Jeziorna został skradziony ciągnik rolniczy. Sprawca wykorzystał fakt, że kluczyki znajdowały się w stacyjce pojazdu. Policjanci wraz ze strażnikami miejskimi przystąpili zarówno do sprawdzenia systemu monitoringu miejskiego, jak i do poszukiwań własnych.

Podczas tych działań, kierownik rewiru dzielnicowych jadąc radiowozem, zauważył poszukiwany ciągnik na jednej z ulic. Na nic zdało się użycie sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierujący ciągnikiem mężczyzna myślał, że zdoła zbiec. Jednak w jego zatrzymaniu skutecznie pomogli inni kierowcy blokując mu przejazd.

44-letni sprawca kradzieży, został obezwładniony i zatrzymany. Podczas swojej jazdy doprowadził do kolizji z trzema pojazdami. Odpowie on teraz zarówno za dokonanie kradzieży ciągnika, spowodowanie kolizji drogowych, jak również za jazdę bez uprawnień, gdyż ciąży na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

(fot. KPP Piaseczno, źródło KPP Piaseczno)

Komentarze wyłączone