Niedziela, 24 września 202324/09/2023

Karambol na DK50. Jedna osoba nie żyje, 11 jest poszkodowanych

W czwartek wieczorem doszło do zderzenia 6 pojazdów na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Zamienie na Mazowszu. Jedna osoba nie żyje, a 11 odniosło obrażenia. Droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana.

W zderzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe, dwa dostawcze oraz jeden ciężarowy. Jak wynika ze wstępnych informacji kierujący samochodem ciężarowym jadąc od strony Kołbieli z nieznanych przyczyn wjechał w pojazdy, które stały na czerwonym świetle na skrzyżowaniu. Następnie zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z kolejnymi autami.

Jak przekazał przekazał st. asp. Marcin Zagórski z policji w Mińsku Mazowieckim w wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Ofiarą jest kierowca ciężarówki. Kilkanaście osób jest poszkodowanych. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazd trasą: Stojadła- DK92 – węzeł Konik – autostradę A2 – węzeł Lubelska – droga S17 – Kołbiel. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone