Piątek, 02 grudnia 202202/12/2022

Policjanci ustalili tożsamość nastolatków, którzy okradli miejski stadion. To chłopcy w wieku 11, 12 i 13 lat (foto)

Policjanci z bielskiego wydziału prewencji ustalili tożsamość wszystkich nieletnich, którzy z terenu stadionu miejskiego skradli elementy marketingowe. To trzej bielszczanie w wieku 11, 12 i 13 lat.

Po publikacji wizerunku nastolatków, wczoraj po południu z policjantami skontaktowali się rodzice dwóch chłopców. Sprawą kradzieży zajmują się teraz śledczy z zespołu zwalczającego przestępczość nieletnich.

Do kradzieży doszło 4 października 2020 roku około 13.00 na terenie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego. Kradzież elementów marketingowych o wartości 2700 złotych i wizerunki podejrzewanych trzech nastolatków, zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci zwalczający przestępczość nieletnich z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zdecydowali opublikować nagranie, prosząc o pomoc w ustaleniu tożsamości złodziei. Jeszcze tego samego dnia z policjantami skontaktowali się rodzice dwóch nastolatków, którzy rozpoznali swoje dzieci na nagraniu kradzieży. Stróże prawa ustalili tożsamość wszystkich nastolatków odpowiedzialnych za kradzież.

Teraz sprawą zajmują się policjanci zwalczający przestępczość i demoralizację nieletnich z bielskiego wydziału prewencji. Policjanci odzyskali skradzione mienie. O losie nastolatków zdecyduje niebawem bielski sąd rodzinny.

(fot. KMP Bielsko-Biała, źródło KMP Bielsko-Biała)

Komentarze wyłączone