Piątek, 09 grudnia 202209/12/2022

Koszmarny wypadek na Śląsku. Nie żyje 2-letnie dziecko

Do tragedii doszło w poniedziałek wieczorem na drodze krajowej nr 46 w pobliżu miejscowości Apolonka na Śląsku. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu zginęło 2-letnie dziecko.

W poniedziałek przed godziną 19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 46 pomiędzy Janowem a Bystrzanowicami.

Jak wynika ze wstępnych informacji, 18-letni kierująca samochodem osobowym marki Volvo z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, a następnie zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.

W samochodzie podróżowały dwie osoby dorosłe i 2-letnie dziecko. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali zakleszczeni w rozbitym aucie. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali rannych.

Niestety, mimo pomocy medycznej nie udało uratować się życia dziecka – będący na miejscy lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. 18-latka kierująca volvo i 26-letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Na czas działań służb droga krajowa nr 46 była całkowicie zablokowana. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

Komentarze wyłączone